Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 10, 2018

Ahojte!

Dnes sa pozrieme na platformy alebo portály, kde môžete nájsť rôznych dodávateľov a dokonca aj priamo výrobcov. Pri podnikaní na Amazone to väčšinou funguje tak, že vy ako predajca si musíte nájsť niekoho, kto vám bude dodávať alebo vyrábať váš produkt. 

V tomto podcaste si predstavíme...


Nov 15, 2018

Ahojte,

V tejto časti sa pozrieme akým spôsobom vyberať ten správny produkt pre podnikanie na Amazone. Ako pri každom online podnikaní je potrebné zvoliť stratégiu a hlavne ten správny produkt, ktorý budú zákazníci kupovať.

Povieme si základné pravidlá pre výber produktu, aké sú možnosti, načo...


Nov 8, 2018

Amazon je platforma na predaj - nie iba pre Amazon ale aj pre obyčajného smrteľníka. Častokrát si ľudia myslia, že Amazon je platforma kde iba Amazon ponúka svoje produkty a nikto iný nemôže. Tento pohľad nemôže byť ďalej od pravdy. Na Amazone môžeš predávať aj práve TY! 

Amazon podnikanie je...


Nov 1, 2018

Vitajte všetci na mojom zbrusu novom podcaste Online Akadémia. Tu sa dozviete zaujímavé informácie zo sveta online podnikania. Hlavne z oblasti Amazon Biznisu! Predaj na Amazone sa stáva stále populárnejší, avšak zákazníkov na Amazone pribúda oveľa viac a rýchlejšie!

V tejto úvodnej časti sa pozrieme...


Aug 25, 2018

Prvá a trochu netradičná časť Amazon Akadémia podcastu Vám predstaví môjho veľmi dobrého známeho - Michala Drienika. Michal je spisovateľ, youtuber a osobný tréner, takže má ľuďom čo ponúknuť a my sme pre Vás pripravili rozhovor o jeho živote a tvorbe.

ONLINE AKADÉMIA JE OTVORENÁ!

★☆★